Paraşüt Entegrasyonu, paraşüt muhasebe entegrasyonu

Paraşüt entegrasyonu ile neler yapabilirsiniz?

    Entegrasyo - Paraşüt entegrasyonu ile Muhasebe programınız, Eticaret siteniz ve Pazaryerlerindeki mağazalarınız çift taraflı entegre olur.


    Paraşüt muhasebe programınızda ki ürünleriniz periyodik olarak Entegrasyo tarafından kontrol edilerek stok ve fiyatlarda ki değişiklikler tüm pazaryeri mağazalarınıza (N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Çiçek Sepeti, Akakçe, Zebramo, Ptt AVM, Amazon, Morhipo, N11Pro, Bpazar, Farmazon, Farmaborsa, Novadan, Modanisa, Flo, Lidyana, Needion, Narwoo, Pazarama, Vodafone, Bisıfırat, Turkcell Pasaj, Vidyodan, Azall) ve e-ticaret sitenize (Ticimax, Ideasoft, Opencart, Prestashop , T-Soft, Magento, Platinmarket, Proticaret, Projesoft, Kobimaster, RGS Yazılım, EticaretSoft, Hipotenüs, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, WooCommerce, Nirvana Eticaret) otomatik yansır.
    E-ticaret siteniz veya pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişleriniz otomatik olarak muhasebe programınıza cari kart açılarak işlenir. Böylece muhasebe programınıza Entegrasyo tarafından işlenen siparişleri topluca faturalandırabilirsiniz. Entegrasyon çift taraflı olarak çalışmaktadır.
    Muhasebe programınıza yeni gireceğiniz ve e-ticaret platformlarında satışa çıkmasını istediğiniz ürünler Entegrasyo'ya gelir. Entegrasyo üzerinden diğer bilgileri tamamlanarak tüm platformlara listelenmesi ve güncel kalması sağlanır.
    Paraşüt Muhasebe programınızdan Entegrasyo'ya otomatik ve periyodik olarak hangi alanların gelmesini istiyorsanız, sadece bu alanlar da otomatik senkronize edilebilir.
ücretsiz entegrasyon

Entegrasyo ile hemen başlayın.

Birbirinden farklı özellikleri kendiniz deneyin.

14 gün ücretsiz deneyin